KONTAKT

Strinjam se z obdelavo podatkov za potrebe komunikacije s spletno stranjo 4kidsandus.com

RAINER kozmetika, d.o.o.,
Titova ulica 6, 1433 Radeče

T: 0590 420 02
E: info@4kidsandus.com

ID št. Za DDV: SI72764023
Matična številka: 6578250000

TRR: SI56 6100 0001 1997 986 (DELAVSKA HRANILNICA d.d.)

Podjetje je vpisano v sodni register z dne 26.3.2014 pod številko: 2014/13479

Dovoljenje za opravljanje dejavnosti priglašeno pri Uradu Republike Slovenije za kemikalije pod referenčno številko: 694/2014

 

Slovenija
Megamarket Interspar Citypark Ljubljana

Šmartinska 152g, 1000 Ljubljana
T: 01 587 30 36
Spletna stran: www.spar.si
E-mail: im01@spar.si

Megamarket Interspar Vič Ljubljana

Jamova cesta 105, 1000 Ljubljana
T: 059 237 304
Spletna stran: www.center-vic.si
E-mail: info@center-vic.si

Megamarket Interspar Europark Maribor

Pobreška 18, 2000 Maribor
T: 02 320 84 10
Spletna stran: www.spar.si
E-mail: uprava.maribor@spar.si

Megamarket Interspar Qlandia Kranj

Cesta 1. maja 77, 4000 Kranj
T: 04 281 67 00
Spletna stran: www.spar.si
E-mail: uprava.kranj@spar.si


Megamarket Interspar Qlandia Nova Gorica

Cesta 25. junija 1a, 5000 Nova Gorica
T: 05 335 49 00
Spletna stran: www.spar.si
E-mail: uprava.novagorica@spar.si

Megamarket Interspar Qlandia Novo mesto

Otoška cesta 5, 8000 Novo mesto
T: 08 381 97 50
Spletna stran: www.spar.si
E-mail: uprava.novomesto@spar.si

Megamarket Interspar Šalek Velenje

Šalek 112, 3320 Velenje
T: 03 898 74 40
Spletna stran: www.spar.si
E-mail: uprava.velenje@spar.si

Megamarket Interspar Qlandia, Maribor

Cesta proletarskih brigad 100, 2000 Maribor
T: 02 480 50 50
Spletna stran: www.spar.si
E-mail: uprava.maribor2@spar.si


Megamarket Interspar Park Center Koper

Ankaranska cesta 3a, 6000 Koper
T: 05 611 74 10
Spletna stran: www.spar.si
E-mail: uprava.koper@spar.si

Megamarket Interspar Qlandia Ptuj

Ormoška cesta 15, 2250 Ptuj
T: 02 787 02 50
Spletna stran: www.spar.si
E-mail: uprava.ptuj@spar.si

Megamarket Interspar BTC Murska Sobota

Nemčavci 1d, 9000 Murska Sobota
T: 02 536 19 10
Spletna stran: www.spar.si
E-mail: uprava.msobota@spar.si

Megamarket Interspar Velenjka Velenje

Celjska cesta 40, 3320 Velenje
T: 03 898 65 50
Spletna stran: www.spar.si
E-mail: uprava.velenje2@spar.si


Hipermarket Spar Ajdovščina

Tovarniška cesta 25, 5270 Ajdovščina
T: 05 368 18 90

E-mail:
sm34.ajdovscina@spar.si

Supermarket Spar Beltinci

Panonska ulica 3a, 9231  Beltinci
T: 02 542 26 70

E-mail:sm47@spar.si

Hipermarket Spar Brežice

Pleteršnikova ulica 2,
8250 Brežice

T: 07 499 41 00

E-mail: sm52.brezice@spar.si

Hipermarket Spar Brod, Ljubljana

Marinovševa cesta 2
1000 Ljubljana

T: 05 925 10 56

E-mail: sm92.brod@spar.si


Hipermarket Spar BTC, Ljubljana

Šmartinska 152, hala A
1000 Ljubljana

T: 01 523 39 20

E-mail: sm50.btc@spar.si

Hipermarket Spar Černelavci

Ul.Štefana Kovača 43
9000 Murska sobota

T: 02 526 15 44

E-mail: sm57.cernelavci@spar.si

Hipermarket Spar Črnomelj

Belokranjska cesta 26, 8340 Črnomelj

T: 07 356 97 50

E-mail: sm38.crnomelj@spar.si

Hipermarket Spar Grosuplje

Adamičeva 4a, 1290 Grosuplje

T: 05 925 00 30

E-mai: sm85.grosuplje@spar.si


Hipermarket Spar Ilirska Bistrica

Vilharjeva cesta 18, 6250 Ilirska Bistrica

T: 05 710 08 06

E-mail: sm41.ilirska@spar.si

Hipermarket Spar Izola

Prešernova cesta 49
6310 Izola

T: 05 640 53 60

E-mail: sm22.izola@spar.si

Hipermarket Spar Jesenice

Fužinska cesta 8
4270 Jesenice

T: 04 583 65 38

E-mail: sm33.jesenice@spar.si

Hipermarket Spar Qlandia, Kamnik

Domžalska cesta 3
1241 Kamnik

T: 05 925 50 01

E-mail: sm69.kamnik2@spar.si


Supermarket Spar Kapitelj, Ljubljana

Poljanski nasip 8
1000 Ljubljana

T: 01 282 18 03

E-mail: sm13.kapitelj@spar.si

Hipermarket Spar Kočevje

Ljubljanska cesta 46
1330 Kočevje

T: 01 893 17 10

E-mail: sm19.kocevje@spar.si

Koper
Hipermarket Spar Krško

Cesta krških žrtev 141
8270 Krško

T: 07 490 42 32

E-mail: sm12.krsko@spar.si


Hipermarket Spar Litija

Brodarska ulica 2
1270 Litija

T: 01 898 79 39

E-mail: sm60.litija@spar.si

Hipermarket Spar Ljutomer

Kolodvorska cesta 20
9240 Ljutomer

T: 02 584 82 12

E-mail: sm24.ljutomer@spar.si

Hipermarket Spar Medvode

Cesta komandanta Staneta 4
1215 Medvode

T:

Hipermarket Spar Postojna

Titova cesta 10
6230 Postojna

T: 05 720 48 00

E-mail: sm20.postojna@spar.si


Hipermarket Spar Prevalje

Polje 10
2391 Prevalje

T: 02 824 08 16

E-mail: sm15.prevalje@spar.si

Hipermarket Spar Radovljica

Gradnikova cesta 1b, 4240 Radovljica

T: 04 530 31 58

E-mail: sm51.radovljica@spar.si

Hipermarket Spar Ribnica

Hrovača 14a
1310 Ribnica

T: 01 836 92 93

E-mail: sm40.ribnica@spar.si

Hipermarket Spar Rogaška Slatina

Kidričeva ulica 56a, 3250 Rogaška Slatina

T: 03 819 19 70

E-mail: sm54.rogslatina@spar.si


Supermarket Spar Sevnica

Kvedrova cesta 28
8290 Sevnica

Hipermarket Spar Slovenčeva, Ljubljana

Slovenčeva ulica 24
1000 Ljubljana

T: 01 565 43 30

E-mail: sm36.slovenceva@spar.si

Hipermarket Spar Slovenj Gradec

Francetova cesta 16, 2380 Slovenj Gradec

T: 02 883 85 36

E-mail: sm14.slgradec@spar.si

Hipermarket Spar Slovenska Bistrica

Žolgarjeva ulica 14
2310 Slovenska Bistrica

T: 02 843 02 81

E-mail: sm44.slbistrica@spar.si


Hipermarket Spar Slovenske Konjice

Liptovska ulica 40c
3210 Slovenske Konjice

T: 03 759 41 53

E-mail: sm26.slkonjice@spar.si

Hipermarket Spar Šempeter pri Gorici

Vrtojbenska cesta 79
5290 Šempeter pri Gorici

T: 05 335 10 20

E-mail: sm81.sempeterprigorici@spar.si

Supermarket Spar Šentjernej

Prvomajska cesta 8a
8310 Šentjernej

T: 07 308 24 31

E-mail: sm73.sentjernej@spar.si

Hipermarket Spar Šentjur pri Celju

Drofenikova ulica 2a
3230 Šentjur

T: 03 749 08 50

E-mail: sm37.sentjur@spar.si


Hipermarket Spar Škofja Loka

Kidričeva cesta 23b
4220 Škofja Loka

T: 05 923 31 50

E-mail: sm78.skloka@spar.si

Hipermarket Spar Trbovlje

Trg svobode 14
1420 Trbovlje

T: 03 563 08 27

E-mail: sm46.trbovlje@spar.si

Supermarket Spar Trebnje

Stari trg 32a
8210 Trebnje

T: 07 346 60 80

E-mail: sm27.trebnje@spar.si

Hipermarket Spar Tržič

C. Ste Marie aux Mines 9a
4290 Tržič

T: 04 592 48 48

E-mail: sm45.trzic@spar.si


Hipermarket Spar Vir pri Domžalah

Virska cesta 21
1233 Dob

T: 01 584 40 90

E-mail: sm100.domzalevir@spar.si

Hipermarket Spar Vrhnika

Ljubljanska cesta 29
1360 Vrhnika

T: 01 750 14 90

E-mail: sm53.vrhnika@spar.si

Hipermarket Spar Zagorje

Kopališka ulica 14
1410 Zagorje ob Savi

T: 03 566 92 40

E-mail: sm61.zagorje@spar.si

Hipermarket Spar Zaloška, Ljubljana

Zaloška 171
1000 Ljubljana

T: 01 362 95 02

E-mail: sm95.zaloska@spar.si